На ЗАЗі розповіли про відновлення повномасштабного виробництва авто

На Запорізькому автомобілебудівному заводі (ЗАЗ) готові відновити повномасштабне виробництво легкових автомобілів, але все залежить від особливостей внутрішнього ринку.

Про це розповів голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко, повідомляє AMPERCAR.com.

За його словами, наразі основна проблема полягає в ємності українського авторинку та платоспроможності наших співвітчизників. При цьому він додав, що ринок нових авто в Україні продовжує зростати.

«За 7 місяців цього року ринок продажу нових автомобілів виріс на 30%. Їм ми цьому дуже раді. Якби ще на 30% зросла платоспроможність населення – було б все добре», – каже М.Євдокименко.

На думку керівника підприємства, повномасштабне виробництво легкових авто в Україні можливо, коли ринок продажу нових машин сягатиме 200-250 тисяч на рік. Наразі цей показник становить 100 тисяч авто.

Нагадаємо, з січня по липень в Україні виготовили 5247 одиниць автотранспортних засобів, що у два з половиною рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Усього з початку року українці придбали та зареєстрували понад 58 тисяч нових легкових автомобілів.


Не пропустіть