Американці назвали найнадійніші автомобілі

Щорічно JD Power оголошує рейтинг автовиробників за якістю нових автомобілів. Дослідження охоплює перші 90 днів володіння новим автомобілем і включає відповіді понад 110 000 чоловік, які придбали або орендували автомобіль 2021 модельного року.

В опитування включені всі основні автовиробники на ринку США, за винятком Tesla, яка, згідно з JD Power, не надає звіти в деяких штатах. У звіті говориться, що автомобілі Ram зайняли перше місце з результатом 128 проблем на 100 автомобілів (PP100). Побратим по альянсу Stellantis, Dodge, займає друге місце з результатом 139 PP100, за ним слідують Lexus і Mitsubishi з результатом 144 PP100. Замикає п’ятірку лідерів Kia з показником 146 PP100.

Людей можуть здивувати бренди, які опинилися з іншого боку рейтингу. Кращим з найгірших є Alfa Romeo з результатом 204, за ним слідують Volvo з 210 і Volkswagen з 213 проблемами на 100 автомобілів. Другим найгіршим є Audi з величезним падінням до 240, але за досить кумедною іронією долі Chrysler опинився внизу списку.

Крім ранжирування автовиробників, дослідження JD Power також розділяє конкретні моделі за дев’ятьма категоріями. Nissan Maxima набрав кращі результати з рейтингом 85 PP100, посівши перше місце в категорії великих автомобілів.

В 2021 році JD Power відзначає, що поліпшення на 2% в порівнянні з минулим роком трохи нижче, ніж в середньому на 3% в річному численні за останнє десятиліття. Дослідження вказує на розчарування клієнтів в технологіях, які стали каталізатором змін, зокрема на труднощі з підключенням смартфонів до інформаційно-розважальних систем, які з кожною хвилиною здаються все більш складними.


Не пропустіть