Презентували електромобіль, який може зменшуватися на парковці (Фото)

Компанія City Transformer з Ізраїлю представила на міжнародному автосалоні в Мюнхені однойменний електрокар-трансформер.

Новинка з назвою City Transformer здатна змінювати розмір колії, що робить її більш компактною і здатною вміститися навіть на вузькому паркувальному місці. За даними Autocar, автомобіль “трансфрмер” оцінили в 12 500 євро за базову версію, правда тільки на етапі попереднього замовлення. Далі до ціни додасться ще 3 500 євро.

Автомобіль має всього два місця, розташованих один за одним. При цьому в режимі «парковки» його габаритна ширина не перевищує 1 метра. Розробники електрокара запевняють, що в подібному стані машина економить до 75% паркувального простору, оскільки на стандартному місці для стоянки можна вмістити до чотирьох таких City Transformer. Іншими словами, ми отримуємо закритий мотоцикл з відкидними вгору «ламбо-дверима».

Для більш впевненого пересування на високих швидкостях колію City Transformer можна збільшити до 1,4 метра, за рахунок рухомих коліс, що розсуваються на 20 см з кожного боку. Колісна база машини при цьому не змінюється і становить 1,8 метра при загальній довжині City Transformer в 2,5 метра.

Всього машини має два електромотора потужністю 7,5 кВт кожен. До швидкості 50 км/год вона розганяється за 5 секунд, а максимальна швидкість обмежена позначкою в 90 км/год. Однієї зарядки батарей вистачає на 180 км пробігу. Коли саме автовиробник планує почати поставки електрокарів City Transformer, не повідомляється.


Не пропустіть