Volkswagen Transporter перетворили в кемпер для велосипедистів (Фото)

Фірма CJL Leisure, що є сертифікованим партнером підрозділу Volkswagen Commercial Vehicles (VWCV), створила унікальний Transporter.

Подовжений Volkswagen Transporter 6.1 перетворили в кемпер для велосипедистів. Створено незвичайний Transporter в єдиному екземплярі для шотландського ресторатора і велогонщика-любителя Алана Мерчісона. Кемпер використовуватимуть як автомобіль підтримки жіночої велокоманди, де Мерчисон зараз працює шеф-кухарем.

Кузов авто пофарбували в відтінки фірми Rapha, виробника одягу для велосипедистів, а також забезпечили всім необхідним для відпочинку та перекусу в перервах між гонками. Кемпер обладнаний холодильником з вертикальним завантаженням, є раковина і навіть газова плита.

Також в машині є потайна кімната для п’яти велосипедів, мийка високого тиску і 70-літровий бак для води. Крім того, обладнані кілька спальних місць, є кавомолка і кавоварка La Marzocco Linea Mini.

Електроенергія надходить від 350-ватних сонячних панелей, що живлять дві 12-вольтові батареї AGM Leisure, які підключені до 3000-вата перетворювача. Повідомляється, що початкова ціна переробки складе 26 900 фунтів стерлінгів.


Не пропустіть