Бренд Ford вивів на тести пікап Ford Ranger нового покоління (Фото)

Нове покоління Ford Ranger є однією з найбільш очікуваних новинок року. Нове покоління було спроектовано в Австралії, тому Ford випустив відповідний тизер, що демонструє випробування на бездоріжжі на різних ділянках (гравій, пісок, каміння, сніг).

Модель наступного покоління неодноразово раніше помічали в різних частинах Європи та США. При цьому, як і раніше, зараз автомобіль все також прихований камуфляжем, під яким вгадується схожість «зі старшим» Ford F-150. Видають родинні зв’язки і «скоби» світлодіодних ходових вогнів. Судячи з опублікованої інформації, Ford Ranger зі зміною покоління збереже традиційну для себе рамну конструкцію, нерозрізний задній міст і кілька варіантів кабіни, в тому числі дворядну, які, як раз, «засвітилися» в тизерному ролику.

Про зміни в технічній частині моделі інформації поки немає. Ford стверджує, що новий Ranger буде володіти «чудовими позашляховими якостями в поєднанні з динамікою водіння», і описує його як «найжорсткішого, найбільш здатного, найбільш зв’язкового і універсального Ranger на сьогоднішній день», натякаючи на інноваційні функції всередині кабіни.

Передбачається, що в основі моделі буде лежати платформа T6, що припускає наявність 2,3-літрового агрегату на 300 к.с., 2,7-літрового V6 на 330 к.с. і, можливо, 3,0-літрового EcoBoost V6 потужністю 400 к.с. Деякі ринки, включаючи Європу і Австралію, також отримають двоциліндровий чотирициліндровий дизельний двигун EcoBlue 2.0.

Офіційна прем’єра Ford Ranger відбудеться до кінця 2021 року. У США ми повинні очікувати його в наступному році як модель 2023 року випуску.


Не пропустіть