Оновлені Volkswagen T-Roc і T-Roc R помітили на тестах (Фото)

Volkswagen подумав, що, вирішивши не використовувати камуфляж на оновлених T-Roc і T-Roc R під час дорожніх випробувань, він зможе залишити їх непоміченими. Навряд чи він очікував, що фотографи-шпигуни виявляться поблизу і не попадуться на цей прийом.

Volkswagen T-Roc 2022 роки без будь-яких психоделічних наклейок демонструє кілька мінімальних стилістичних змін у порівнянні зі своїм попередником, який незабаром «задме чотири свічки на своєму святковому торті». Цілком можливо, що прем’єра оновленого T-Roc відбудеться до кінця 2021 року або на початку наступного року, а варіант R, швидше за все, не змусить себе довго чекати.

Прототип T-Roc отримав змінену решітку радіатора, новий малюнок фар, модифікований бампер з вбудованими ДХВ зміненої форми, збільшеним повітрозабірником посередині і накладкою захисних фальш-пластин. Був трохи оновлений задній бампер, а також дифузор і задні ліхтарі, які, здається, мають нову графіку. Він як і раніше використовує імітацію вихлопних труб і пластикову обшивку нижньої частини кузова.

Зміни T-Roc R 2022 року, який був помічений тестуванням поруч зі звичайною моделлю, аналогічні. Спортивний варіант має модернізовані бампери і нову графіку освітлювальних приладів. Значок R був перенесений з лівого боку дверей багажника на середину, прямо під логотип, а з-під дифузора видно чотири вихлопні труби, які також справжні.

Оскільки сімейство T-Roc 2022 року має відповідати останнім нормам викидів, воно може отримати оновлену моторну гамму. Поки невідомо, чи зникнуть з неї деякі двигуни, але одне можна сказати напевно: R залишиться топовою моделлю. Актуальна модель використовує бензиновий двигун 2.0 TSI з потужністю 296 к.с. і обертовим моментом 400 Нм, який працює в парі з семиступінчастою DSG і повним приводом 4Motion AWD.


Не пропустіть