Електричний фургон Volkswagen ID Buzz помічений під час тесту

Новинка має значну схожість з концепт-каром.

Німецька компанія вивела на дорожні тести прототип серійної версії свого електричного фургона Volkswagen ID Buzz. Новинка дебютує в 2022 році і має надійти в продаж в США в другій половині 2023 року.

Volkswagen як і раніше приховує кузов автомобіля під камуфляжем, але схожість з концепцією ID Buzz очевидно. Моделі мають дуже коротку передню частину, а навколо фар є наклейки, щоб вони здавалися більше. Сітка в нижній панелі має великі отвори, ніж на шоу-каре. Збоку ви можете побачити кришку порту зарядки на передньому крилі з боку водія, а також пятиспицеві колісні диски в ретро-стилі. Інженери Volkswagen нанесли багато камуфляжу на задню частину хетчбека. Під плівкою захована емблема і форма задніх ліхтарів. На даху зазначимо ще один великий спойлер.

У червні Фотошпигуни розсекретили салон фургона з компактною віртуальною панеллю приладів і важелем перемикання передач, який кріпиться збоку на невеликому виступі. Інформаційно-розважальний екран виділявся з центральної консолі.

Volkswagen планує випустити серійний Buzz в трьох варіантах. Буде 6-місна пасажирська версія, де всі люди в салоні дивляться строго вперед. У варіанті, орієнтованому на сім’ю, четверо людей ззаду будуть сидіти обличчям один до одного. Нарешті, буде фургон для комерційних клієнтів.

Як і інші електромобілі марки бренду, Buzz буде їздити на платформі MEB. Деталі трансмісії досі залишаються загадкою. Судячи з інших моделей, варто очікувати задньопривідний і повнопривідний варіанти. Для порівняння, концепт мав 369 кінських сил (275 кіловат) і передбачуваний запас ходу в 434 км.


Не пропустіть