КрАЗ випробував новий средньотоннажник (Фото)

Автомобіль-шасі КрАЗ-5401Н2 вантажопідйомністю 6 т, призначене для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання, пройшло повний цикл попередніх (заводських) випробувань. У ході випробувань перевірялися гальмівні властивості, паливна економічність, вагові та геометричні характеристики, системи двигуна, шумові параметри і решта за стандартною процедурою, пише np.pl.ua.

Пробігові випробування велися на акредитованих ділянках доріг України, а також на випробувально-демонстраційному полігоні автозаводу. Лабораторні та лабораторно-дорожні проводилися відповідно до програми-методики за допомогою спеціального високоточного випробувального устаткування.

У результаті попередніх випробувань було підтверджено відповідність автомобіля призначенню і вимогам, які до нього пред’являються. Порадувала випробувачів висока паливна економічність автомобіля: при швидкості 40 км/год він витрачає 16,5 л/100 км, 50 км/год – 18,2 л/100 км, 60 км/год. – 20 л/100 км, 80 км/год. – 25 л/100 км. При повній масі 12540 кг з допустимим навантаженням «крихітка» розвиває максимальну швидкість 92,1 км/год.

За рахунок використання безкапотної кабіни мінімальний радіус повороту шасі всього близько 6,8 м. Вкупі з невеликими, порівняно з традиційними КрАЗами, габаритами: 6195х2550х2800, шасі дуже маневрене. До того ж безкапотна кабіна має не тільки високі ергономічні показники, а й низький рівень внутрішнього шуму. Так при нормі 82 Дб фактичний показник склав 79 Дб.

Шасі КрАЗ-5401Н2 було створено на «КрАЗі» у грудні минулого року для входу в нішу техніки нижчої вантажопідйомності, щоб замінити іноземних конкурентів в сегменті мало- і середньотоннажної техніки на ринку України. Воно доповнило лінійку полегшених шасі цієї моделі колісних формул 4х2 і 4х4 вантажопідйомністю 12,10 і 9т.

Уперше в модельному ряду КрАЗа на цьому шасі встановлені: 170-сильний 4-х ціліндровий рядний двигун Євро-5, шестиступінчаста механічна КП 6J70T, а також застосована нова модель рульового механізму меншого типорозміру, що раніше не встановлювалася на автомобілях КрАЗ.

У даний час технічними службами автозаводу продовжені доводочні роботи нового автомобіля.


Не пропустіть