Потенційні вбивці: Експерт розповів, хто і чому виправдовує «п’яних водіїв» в Україні

П’яниця за кермом — потенційний вбивця і таких людей потрібно не виправдовувати через юридичні хитрощі, а довічно позбавляти прав керування, а то і садити до в’язниці. Так вважає глава Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко. Про це він написав у своєму ФБ.

«Я передбачаю, що отримаю критику від адвокатів, які спеціалізуються на таких справах і користуючись юридичними тонкощами, захищають водіїв — п’яниць, затягуючи терміни розгляду справ. Але я підтримую законопроект 6479!

На сьогодні в Україні більше 10% водіїв у адміністративних справах щодо керування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння у 2016 році не були піддані покаранню лише через затягування строків розгляду справи в суді або застосування судами малозначності!

Ми ж всі розуміємо, що ці 10% — це забезпечені люди, які мають кошти на хороших адвокатів та на хабарі суддям! І виходить , що для них Закон неписаний і вони можуть їздити п’яними за кермом , бо знають, що будуть не покараними!

Проектом пропонується:

— збільшити строки накладення адміністративного стягнення у справах, які розглядаються судами до шести місяців;

— збільшити строки накладення адміністративного стягнення у справах, у випадку закриття кримінального провадження до шести місяців;

— збільшити строк тимчасового вилучення посвідчення водія до шести місяців;

Тепер затягувати розгляди справ стане набагато тяжче!

Покарання повинно бути невідворотним!

А тим, хто буде говорити про » поліцейську державу», відповім :» Не потрібно сідати за кермо п’яним, п’яниця за кермом — потенційний вбивця і таких людей потрібно не виправдовувати через юридичні хитрощі, а довічно позбавляти прав керування( а то і садити до в’язниці)!!!»


Не пропустіть