Зручно і надійно: у Польщі запустився український стартап eTachki

Український онлайн-аукціон старих автомобілів eTachki запустив аналогічний проект у Польщі під брендом anyCars.

Першим містом, де почав працювати сервіс, стала Варшава, але стартап планує працювати у всіх воєводствах до кінця року, пише ITC. Засновники стартапу eTachki повідомили, що проект у Польщі працює за таким же принципом, як і в Україні.

Так, спочатку продавець проводить попередню оцінку свого авто на сайті компанії, після чого приїжджає в найближче відділення для його технічного огляду. Зробивши огляд транспортного засобу, фахівці компанії перетворюють його в цифровий лот і публікують на півгодинні закриті торги. За результатами аукціону продавцю пропонується максимальна ціна, і якщо вона його влаштовує, то угода укладається на місці.

“Почати працювати на польському ринку виявилося набагато легше, ніж на українському. Не останню роль, звичайно, зіграв досвід в Україні і високі темпи зростання компанії. Але головне те, що українців нам потрібно привчати до онлайн-аукціонів та сервісу в цілому, а ось для європейців це не новинка. Вони вже знайомі з онлайн-аукціонами і з автомобілями прощаються частіше і легше”, – прокоментував співвласник і CEO eTachki Олег Скрипниченко.


Не пропустіть