Авторинок України “рвонув”: продажі різко виросли

За перший літній місяць українці купили майже сім тисяч легковиків

У червні українці придбали 6884 нових легкових автомобіля. Таким чином, у порівнянні з минулим роком червневий авторинок виріс на 44%, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Найбільше реєстраційних номерів в першому літньому місяці було видано автомобілям японської марки TOYOTA – 742 шт. Відносно червня минулого року реєстрації “Тойот” в Україні зросли на 42%.

З відставанням всього в два автомобіля від лідера другу сходинку червневого рейтингу зайняла французька марка RENAULT, попит на автомобілі якої збільшився на 67 відсотків.

Бронза місяці у SKODA, її результат – 553 реалізованих авто (+ 34% до червня 2016р.).

На четвертому місці KIA, переваги цього корейського бренду віддали 502 покупця, що на 56% більше, ніж роком раніше.
Замикає лідерську п’ятірку MITSUBISHI. У заліку цього японця 455 українських реєстраційних номерів або майже в п’ять разів більше, ніж в червні минулого року. Таке зростання первинних реєстрацій автомобілів MITSUBISHI в цей раз не став сенсацією або великою заслугою доларів, а був заздалегідь передбачуваним на тлі інформації про отримання поліцією великої партії гібридних автомобілів цієї марки, придбаних за кошти, отримані Україною від продажу Японії квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Також в ТОП-10 червня потрапили: VOLKSWAGEN – 395 авто (+ 22%); NISSAN – 385 авто (+ 76%); HYUNDAI – 343 авто (+ 48%); FORD – 312 авто (+ 34%) і MERCEDES-BENZ – 260 автомобілів (+ 41%).


Не пропустіть