В Україні вперше презеновано автобус Неман 4202 (Фото)

Компанія АВТЕК поставила перший в Україні автобус Неман 4202 виробництва ВАТ «Мінський завод колісних тягачів» (м.Мінськ, Республіка Білорусь), пише autoconsulting.com.ua.

Автобус Неман 4202 довжиною 8,04 м, шириною 2,34 м, висотою 2,9 м і колісною базою 4,35 м здатний перевозити до 28 пасажирів. Зручні і якісні м’які сидіння фірми INTAP (Польща) забезпечують безпеку і комфорт пасажирам в подорожі. Максимальна швидкість автобуса обмежена відповідно до правил дорожнього руху до 90 км/год.

Електронні системи ABS, EDB, ASR, HRB, HFC, RMI & ROM, MSR, ESP, HBA, Hill Holder, LAC дозволяють легко управляти автобусом і контролювати дорожню ситуацію. Додатково автобус Неман 4202 може комплектуватися місцем гіда, кондиціонером, а в ТОР-версії ще і DVD-системою, датчиками паркування, камерою заднього виду, usb розетками для зарядки телефонів.

Паливний бак 115л при невеликій витраті палива (15 л / 100 км) дає великий запас ходу – понад 700 км. Вже до кінця цього року в продажу буде доступна нова оновлена версія автобуса Німан 4202 з більш потужним двигуном і подовженим шасі.

У автобуса «НІМАН 4202» є всі шанси зайняти гідне місце в комерційних, корпоративних і міжміських перевезеннях на дорогах України.


Не пропустіть