Українцям продають машини-потопельники: як не попастися

Українським водіям під виглядом нової машини можуть підсунути «потопельника» зі США

За словами автомобільного експерта Костянтина Кравця, в нашу країну почали надходити автомобілі, які постраждали під час урагану «Харві».

В основному, цю схему прокручують перекупники. Вони реставрують її і виставляють на продаж. Кравець зазначає, в основному «потопельників» завозять в Україну на запчастини – без розмитнення. В Америці такі машини вже продають на аукціонах, ціна на них в середньому нижче на 30%.

За оцінками американських аналітиків, від потопів постраждали близько півмільйона автомобілів. Є ті, які відновленню вже не підлягають, а от інші можна косметично підрихтувати. Відомо, що за тиждень на аукціонах в США продається близько 160 тисяч автомобілів, приблизно 10% з них це «потопельники».

Додамо, щоб купити такого «потопельника» досить знати кілька моментів. Так, бортовий комп’ютер, акумулятор, центральний замок, поворотники, а також електро-регулювання сидінь в таких машинах можуть повністю або частково не працювати. Крім того, «барахлити» будуть клімат-контроль і датчики приладової панелі.

Водіям також рекомендують оглядати салон: від води шкіряна оббивка сидінь твердне, а на металевих деталях буде іржа. Крім того, «потопельника» можуть видати плями і конденсат в фарах.

Джерело u-news.com.ua

Не пропустіть