Як визначити знос двигуна

Проблеми, які виникають при роботі будь-якого двигуна, залежать від часу і умов його експлуатації. Щоб обійтися середнім ремонтом, потрібно вчасно діагностувати знос двигуна.

Знайте, якщо витрата моторної оливи становлять більше одного літра на 1000 км, це може означати, що деталі поршнів і циліндрів двигуна вже дуже зношені. Зверніться до фахівців, для заміру компресії. Якщо вона знижена, це теж може свідчити про знос важливих частин. Так само слід зазначити, що такі низькі показники, можуть бути внаслідок прогорання самих клапанів.

Для перевірки стану охолоджуючої рідини, тосолу або антифризу, необхідно для початку, завести непрогрітий автомобіль. Потім, без уповільнення зніміть кришку з бачка охолоджуючої рідини. Якщо ви виявили, що спливають бульбашки, це говорить про розгерметизацію прокладки ГБЦ, її необхідно замінити найближчим часом.

Будь-який фахівець вам скаже, як визначити знос двигуна по нагару на свічках запалювання. Увагу слід приділити тій частині свічки, яка безпосередньо входить в камеру згоряння, це ізолятор та електроди. Якщо виявлений нагар світло-сірого або бежевого кольору у вигляді попелу, то такий нагар не страшний, він утворюється від неякісного бензину й оливи. А от якщо ви побачили чорний і маслянистий нагар, є привід занепокоїтися. Причина цьому – несправність поршневих кілець і знос клапанів.

Якщо дим з вихлопної труби чорний і відчутно запах горілої оливи – це головна ознака зносу агрегату.

Так само ви можете визначити знос двигуна, по його нестабільній роботі, збільшенні часу для розгону, присутності сторонніх шумів тощо.

Джерело ehow.com.ua

Не пропустіть