Продаж вживаних авто зріс в два рази: які марки купують українці

Обсяг продажу вживаних автомобілів на первинному ринку, який формується за рахунок імпортних поставок, в Україні в лютому 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року виріс в 2 рази і становив 6,166 тисячі авто, повідомила прес-служба асоціації «Укравтопром».

Читайте такожУкраїнці незаконно завезли до країни вже чверть мільйона авто на «евробляхах»

При цьому частка вживаних автомобілів на первинному ринку легкових автомобілів становить 52%.

За даними асоціації, збільшення частки секонд-хенду на первинному ринку пояснюється насамперед останнім роком дії зниженого акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, і зниженням середньої ціни пропозиції, оскільки цьогоріч пільга поширюється вже і на 8-річні авто.

«У лютому перше місце посів Volkswagen — 949 штук. Другий за популярністю маркою в лютому була Renault — 846 автомобілів, а замикає трійку лідерів Skoda — 628 авто», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, обсяг продажу вживаних автомобілів на первинному ринку в Україні у 2017 році порівняно з 2016 роком зріс у 3,3 рази і становив 56,744 тисячі авто.

Асоціація автовиробників України «Укравтопром» створена в 1997 році. Засновниками «Укравтопрому» виступили понад 20 підприємств, серед яких провідні підприємства автомобілебудівної галузі України – ЗАЗ, ЛАЗ, «АвтоКрАЗ» та інші.

Джерело economics.unian.ua

Не пропустіть