Названо ТОП-13 найнадійніших автомобілів

Американська компанія JD Power опублікувала черговий рейтинг надійності автомобілів. Він складений на підставі опитування 35 0000 власників автомобілів 2014 модельного року.

1. Mercedes-Benz E-Class
JD Power оцінив Mercedes-Benz E-Class за вищим класом за надійність трансмісії, надійність кузова і за інтер’єр. Оцінки за загальну надійність і аксесуари були знижені. Consumer Reports не так високо оцінив E-Class 2014 року, давши йому чотири з п’яти балів за надійність.

2. Toyota Prius V
Середньорозмірний універсал Toyota Prius V 2014 модельного року має від JD Power вищі оцінки за надійність. Вони були б ще кращі, якби не проблеми з електронікою. Consumer Reports теж дав Prius V вищу оцінку за надійність, але піддав критиці електроніку, фарбу і обробку салону.

3. Toyota Corolla
Компактний седан Toyota Corolla отримав вищу оцінку від JD Power за надійність силової передачі, а ось по іншим категоріям оцінки трохи гірші (наприклад, через електроніку). Consumer Reports дав моделі 2014 року найвищу оцінку за надійність.

4. Toyota Camry
Середньорозмірний седан Toyota Camry отримав вищі оцінки по всіх категоріях від JD Power. Він також має високі оцінки від Consumer Reports (хоча у нього відзначили деякі проблеми з електронікою).

5. Toyota Avalon
JD Power високо оцінив загальну надійність і надійність силової передачі седана Toyota Avalon. А ось надійність кузова, інтер’єр і аксесуари отримали трохи гірший оцінку. Consumer Reports в свою чергу оцінює модель 2014 року, яка має високу ступінь надійності. При цьому відзначаються проблеми з електронікою.

6. Nissan Versa
Nissan Versa отримав від JD Power вищу оцінку тільки за надійну силову передачу. По іншим категоріям автомобіль має набагато гірші оцінки. Consumer Reports модель 2014 року поки не оцінював.

7. Mazda3
JD Power високо оцінив надійність силової установки Mazda3, але поставив четвірку за надійність кузова, інтер’єр і аксесуари. Consumer Reports критикує версію 2014 роки за не надто надійний електроніку, а також за фарбу і обробку салону.

8. Lexus GS
JD Power дав п’ять зірок за всіма категоріями седану Lexus GS. В опитуванні Consumer Reports він теж отримав вищі оцінки. Lexus GS недавно оновили. CR рекомендує версії цього седана всіх останніх років випуску.

9. Lexus ES
Середньорозмірний седан Lexus ES отримав від JD Power вищу оцінку за більшістю категорій, починаючи від надійності трансмісії, і закінчуючи інтер’єром. Четвірка була поставлена тільки за функції/аксесуари.

10. Honda Civic
Honda Civic 2014 модельного року отримав практично за всіма показниками вищу оцінку. Ось тільки за аксесуари було поставлено чотири зірки. Consumer Reports зазначив, що у моделі 2017 років немає проблеми з електронікою.

11. Chevrolet Sonic
Субкомпактний Chevrolet Sonic отримав вищі оцінки від JD Power за продуктивність і за загальну надійність і функціональність. А ось за надійність кузова і інтер’єр він отримав чотири зірки.

12. Chevrolet Camaro
JD Power дав тільки три зірки (з п’яти) Chevrolet Camaro за надійність. На електроніку цієї моделі є скарги, а ось механічна частина практично ідеальна. У 2016 році Camaro оновили, і тепер Consumer Reports її «рекомендує».

13. Buick Verano
Компактний седан Buick Verano отримав високі оцінки від JD Power як за продуктивність, так і за надійність трансмісії. Він також має хороші оцінки в останньому опитуванні Consumer Reports.

Джерело motor1.com

Не пропустіть