Українці масово скуповують електромобілі: найпопулярніші моделі

Лідером українського ринку залишається Nissan Leaf

Продажі автомобілів з електродвигунами в Україні в першому півріччі 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли в 1,5 рази – до 1915 штук. Про це повідомили у Асоціації автовиробників України.

“За шість місяців український парк електромобілів поповнився на 1915 новими авто. Таким чином, у порівнянні з першим півріччям минулого року попит на автомобілі, що працюють виключно на електротязі, зріс у півтора рази”, – йдеться в повідомленні.

Задоволення попиту відбувалося в основному за рахунок імпорту машин, які вже були в експлуатації, частка яких в первинних реєстраціях склала 85%.

Найпопулярнішим електромобілем в Україні залишається Nissan Leaf, 1282 авто цієї моделі з січня по червень отримали українську прописку.

Другим за кількістю первинних реєстрацій, з десятикратним відставанням від лідера, став автомобіль BMW i3, перевагу якому віддали 129 автомобілістів.

Tesla Model S вибрали 95 українців, і це третій результат півріччя на ринку електрокарів.

На четвертому місці Mercedes-Benz B Electric Drive, в активі цього електромобіля 57 реєстрацій. Замикає п’ятірку лідерів електричний Smart Fortwo – 50 шт.

Також в ТОП-10 первинного ринку електрокарів за підсумками першого півріччя увійшли такі моделі: Tesla Model X – 46 шт., KIA Soul EV – 37 шт., Toyota RAV-4 EV – 33 шт., Volkswagen е-Golf – 31 шт. , Fiat 500е і Hyundai Ioniq з однаковим результатом – по 26 авто.

Нагадаємо, продажі автомобілів з електродвигуном в Україні в 2017 році в порівнянні з 2016 роком збільшилися в 2,3 рази – до 2697 одиниць. Міністерство інфраструктури України в рамках реалізації програми по стимулюванню розвитку ринку електричного транспорту має намір до 2020 року збільшити частку продажів електромобілів на вітчизняному авторинку до 15%.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть