В Україні будуть випускати електромобілі

На новій дев’ятій сесії ВР підготовлені законопроекти, де пропонується створювати вигідні умови для інвестицій в українську галузь електромашинобудування. Про це повідомив голова комітету ВР з питань транспорту Ярослав Дубневич в Фейсбуці.

ІНІЦІАТИВИ. Також планується ввести податкові та митні пільги при ввезенні електромобілів в Україні, їх використанні перевізниками, створенні мережі нових зарядних станцій, яким скасують ліцензування на продаж електроенергії.

Цими законодавчими ініціативами передбачено значне зменшення кількості викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище.

«На мою думку, найголовніше те, що в законопроектах пропонується надання вигідних умов інвесторам, які будуть створювати підприємства з будівництва електротранспорту в Україні. Таким чином ми не тільки наповнимо внутрішній ринок екологічно чистими видами транспорту, але і побудуємо вітчизняні конкурентоспроможні сучасні автоскладальні підприємства », – пише на своїй сторінці FB Ярослав Дубневич, голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть