ТОП-3 авто на українських номерах до 3500 доларів

Для тих, хто збирається купити авто, але не хоче їхати для цього в Литву.

З недавніх пір Україна заполонили вживані авто з Європи, користування якими в майбутньому обіцяє проблеми їх власникам.

На допомогу українським автомобілістам Autogeek вирішив скласти зважений рейтинг недорогих машин до 3500 доларів. Виявилося, що за таку суму у нас цілком можна знайти непогане авто і переганяти чергову “євробляху” необов’язково.

Рейтинг складався з огляду на в першу чергу безпеку і простоту в обслуговуванні.

1. Chevrolet Aveo

Точно не тендітна машина з якісною підвіскою, а двигун без особливих проблем витримує більше 400 тисяч кілометрів. Також на Chevrolet Aveo легко встановити ГБО. Готовність до ремонту у авто дуже хороша.

З мінусів – часті проблеми з кузовом, за яким потрібно обов’язково стежити. Також може протікати прокладка кришки клапанів і давати збої датчик холостого ходу. У АКПП частенько давали збої електроніка, а в механічній – шумлять вижимні підшипники.

2. Renault Symbol

Дуже надійне авто, яке відмінно витримує українські дороги. Відрізняється високою стійкістю до корозії, витривалістю двигуна (до 400 тисяч кілометрів проблем зазвичай не трапляється), м’якою підвіскою. До того ж у машини місткий багажник аж на 500 літрів.

З недоліків – тісний салон. Зрідка можуть давати збої датчики, але в цілому електрика на хорошому рівні. АКПП вважається досить крихкою і вимагає ніжного ставлення.

3. Geely MK

Дуже популярне на наших дорогах авто. За основу Geely MK взята Toyota Vios.

Двигун непоганий, в цілому тримається без проблем близько 250 тисяч кілометрів. Проблеми очікують термостат і датчики, шумлять підшипники в КП. Також у авто проблемні амортизатори.

Перевага авто – простота ремонту і поширеність комплектуючих. До того ж, у авто хороша комплектація – кондиціонер, система розподілу гальмівних зусиль, наявність всього сучасного електрообладнання.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть