Купівля уживаних автомобілів: водії різко змінили переваги

У Великобританії, згідно з аналізом пошукових запитів користувачів сайту Auto Trader, за останні три місяці майже в 2 рази зріс інтерес до вживаних електромобілів і гібридів.

У першому півріччі 2018 року британські користувачі сайту Auto Trader, де продають старі автомобілі, зробили всього 4% пошукових запитів на «зелені» моделі. У другій половині поточного року інтерес британців до гібридів і електрокарів підскочив відразу в 2 рази.

Експерти Auto Trader прогнозують, що якщо ця тенденція збережеться, то на початку 2019 роки вже 10% всіх пошукових запитів користувачів цього віртуального торгового майданчика доведеться на електромобілі та гібриди.

Можна подумати, що інтерес британців до «зелених» машин, що проявляється в Інтернеті, залишається всього лише інтересом. Але це не так. Жителі Туманного Альбіону шукають в Інтернеті інформацію, а потім роблять покупки. Так, в жовтні 2018 року британці купили гібридних машин і електрокарів на 34% більше, ніж за аналогічний місяць 2015 року.

Потрібно відзначити, що жителі Великобританії як і раніше активно цікавляться вживаними дизельними автомобілями. На них в минулому місяці довелося 48% пошукових запитів користувачів Auto Trader. А ось інтерес бензиновими уживаними машинами знизився на 1% – до 45%.

Як бачите, не дивлячись на критику дизельних моторів за їх неекологічність, британці все одно хочуть мати дизельні машини. Може бути, ще рано списувати з рахунків дизеля?

Джерело insideevs.com

Не пропустіть