Унікальний 26-річний Mercedes-Benz Gelandewagen продають за 2,5 мільйона (Фото)

Даний позашляховик Mercedes-Benz 250 GD у версії Сabriolet був виготовлений в 1992 році. Це один з останніх могікан машин першого покоління W460, якому на зміну прийшли «кубики» W463.

Відзначимо, що 1992-й рік став знаковим для машин сімейства Gelandewagen, так як на підприємстві Steyr-Daimler-Puch випустили 100-тисячний автомобіль.

Представлена ​​машина W460 була облагороджена в американській компанії Expedition Motor Company, яка спеціалізується на тюнінгу автомобілів з трипроменевою зіркою, а також позашляховиках Land Rover Defender.

Mercedes-Benz 250 GD оснащений дволітровим атмосферним 5-циліндровим дизелем OM 602 потужністю всього 84 к.с., з максимальним обертовим моментом 154 Нм при 2800 об/хв. Коробка – механічна, 4-ступінчата. Є двоступенева роздадтка. Пробіг автомобіля невеликий, враховуючи вік – всього 78 тис. км.

Машина отримала сучасну оптику, включаючи світлодіодні підфарники, ефектний жовтий колір, захисний «кенкурятник» на передньому бампері, електричну лебідку і ефектну резину BF Goodrich All-Terrain T/A. Під знімним м’яким дахом ховається потужний трубчастий каркас. З позашляхових атрибутів хочеться виділити держатель для каністри на задньому бампері.

Що ж стосується інтер’єру, то тут застосована благородна оббивка з коричневої натуральної шкіри. Останньою обшиті не тільки крісла, а й внутрішні панелі дверей, включаючи задні. Цікаво, що підлога в задній частині, включаючи багажник має дерев’яний настил.

Ексклюзивний Mercedes-Benz 250 GD ручної роботи від майстрів Expedition Motor Company сьогодні виставлено на продаж в США за 90 тис. доларів. Для прикладу нову машину в кузові W463 тут можна купити ща 124 тис. доларів.

У 2018 році дебютував Mercedes-Benz Mercedes-Benz G-Class нового покоління W464. Офіційна презентація в Україні відбулася цієї осені.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть