Слідами євроблях: журналісти розкрили нові схеми “розмитнення”

Скільки коштує пільгова легалізація авто і як можуть продовжити її термін – у сенсаційному репортажі-розслідуванні журналістів «Сегодня»

На те, щоб розмитнити “євробляхи” вполовину дешевше, залишилося два тижні. Потім доведеться платити повну суму акцизу. А вже з травня поліція буде штрафувати і конфіскувати транспорт.

З моменту вступу в силу законів про “євробляхи” українці заплатили за пільгове митне оформлення автомобілів на іноземних номерах понад 5 млрд гривень.

Але в Україні з’явилися фірми-одноденки, які пропонують послуги зі зняття автомобіля на єврономерах з обліку, а натомість видати автовласнику підтверджуючі документи, які потрібні для митного оформлення автомобіля в Україні.

Але дуже часто виходить так, що автовласник, який, як законослухняний громадянин, вирішив переоформити авто, звертаючись в таку брокерську фірму-одноденку, може втратити не тільки гроші і час, а й сам автомобіль. Адже, зібравши достатню суму від бажаючих розмитнити свої “євробляхи”, ділки закривають свої “контори”, ховаючись з грошима.


Не пропустіть