В Україні презентували нову медичну бронемашину (Фото)

Науково-виробнича компанія “ВК Система” представила броньовану медичну машину на базі МТЛБу.
Про це повідомляє Мілітарний портал.

Підприємство вже постачає до Збройних Сил України броньовані медичні машини на базі багатоцільового тягача МТЛБ.

Нова версія медичної евакуаційної машини отримала доопрацювання базового шасі зі встановленням бронескла для механіка водія, асфальтопрохідними башмаками на гусениці, новими освітлювальними приладами та видозміненою кормовою частиною корпуса.

На відміну від базового МТЛБу, у кормовій частині броньованої медичної евакуаційної машини МТЛБу С розміщено двоє створчатих дверей для зручності завантаження та розвантаження поранених.

Броньована медична машина (БММ) – призначена для збору і вивозу поранених з поля бою та осередку масових санітарних втрат, з наданням першої медичної допомоги. Час навантаження – вивантаження одного пораненого на ношах не більше 1 хвилини.

Машина на шасі МТ-ЛБ (багатоцільовий тягач легкий броньований) була створена в 2014-2015 роках. Від звичайної версії тягача відрізняється збільшеною висотою десантного відсіку, що забезпечує розміщення в машині поранених на носилках у два яруси. В кормовій частині машини встановлена лебідка з електроприводом, тросом якої можна витягати поранених або постраждалих з важкодоступних зон або тих, які під вогнем.