Україна почне виробляти новітні бронемашини Lynx (Фото)

До кінця року німецький концерн Rheinmetall планує налагодити в Україні зборку БМП Lynx. Про це стало відомо від керівника Мінстратпрому Олександра Камишина.

Чиновник повідомив про це в інтерв’ю виданню «Думки». Пізніше ця інформація була підтверджена Арміном Паппергером, який обіймає посаду виконавчого директора концерну.

Камишин стверджує, що першу бойову машину піхоти буде зібрано в Україні цього року. Lynx була обрана не випадково. Це одна з найсучасніших БМП. Європейські партнери зможуть випробувати бронемашину у реальних бойових умовах. Для української армії на фронті важливою є кожна додаткова одиниця техніки.

БМП Lynx була представлена ​​німецьким концерном у 2018 році. Основним озброєнням 44-тонної машини є гармата 35 мм і пускова установка для протитанкових ракет, змонтовані на башті LANCE. Чисельність екіпажу становить три особи. У десантному відділенні розміщуються 9 бійців. У лобовій частині БМП витримує влучення 30-мм снарядів. Машина може розвивати швидкість 70 км/год. Заявлений запас ходу дорівнює 500 км.