Для армії побудували унікальний пікап (Фото)

Наступного року американські військові будуть тестувати дослідний зразок водневого пікапа Chevrolet Colorado ZH2, який поки виготовлений в єдиному екземплярі, пише auto.mail.ru.

Машина є кардинально переробленим пікапом Chevrolet Colorado, якому не тільки поміняли силову установку, але подовжили колісну базу, а також посилили кузов.

Так як машина призначена для військових, технічна інформація не розкривається. Відомо лише, що General Motors виконав ключові вимоги потенційних замовників, яким була потрібна виключно висока прохідність, зниження теплової та акустичної помітності і здатність до більшої автономності, ніж у автомобілів з ДЗ.

Концептуальний пікап забезпечений 37-дюймовими позашляховими шинами і спортивними сидіннями Recaro. За словами Пола Роджерса, директора дослідницького центру TARDEC (Tank Automotive Research, Development & Engineering), «автомобілі на паливних елементах викликають певний інтерес у армії, завдяки тому, що надають нові можливості. Це і більш високий крутний момент і економічність і практично безшумний хід».

Разом з тим, у таких автомобілів є і недоліки і найсерйозніший з них – ціна. Тому малоймовірно, що Chevrolet Colorado ZH2 стане масовим армійським автомобілем, таким, як HUMVEE, навіть якщо блискуче витримає всі випробування. Швидше за все, подібні автомобілі зацікавлять війська спеціального призначення, для яких вони будуть випускатися невеликими партіями.


Не пропустіть