5 поширених помилок при митті автомобіля, які влетять водієві в копієчку

Людина, що трудиться на автомийці і є при цьому кваліфікованим співробітником, добре обізнана про те, як потрібно мити машину. Такий фахівець зможе зробити транспортний засіб дійсно чистим і при цьому не нашкодити транспортному засобу. Все це далеко не завжди справедливо для людей, які вирішують взяти шланг з водою і виконати миття самостійно.

1. Близький контакт

Ні в якому разі не можна направляти сопло на автомобіль під кутом 90 градусів. Кут повинен бути в обов’язковому порядку гострим. Також важливо стежити за відстанню між машиною і розпилювачем. Вона не може бути менше, ніж 15 сантиметрів. Все це необхідно для того, щоб лакофарбове покриття авто не пішло тріщинами.

2. Ще більше пошкоджень

Дуже важливо перед початком миття автомобіля перевірити кузов і бампера на наявність відколотих елементів. Невеликі пошкодження лакофарбового покриття або крихких елементів конструкції можуть стати відправною точкою для отримання ще більших пошкоджень в результаті впливу на це місце спрямованого струменем води.

3. З’їдена фарба

Миючі засоби для автомобілів в переважній більшості випадків мають лужну основу. Це в свою чергу означає, що не можна допускати їх потрапляння на слизову оболонку, в дихальні шляхи, очі і вуха. Настійно рекомендується подбати і про захист рук. Що ж стосується автомобіля, то загальний засіб може пошкодити як фарбу, так і лакофарбове покриття. Щоб цього не сталося, змивати піну слід через 5-10 хвилин після нанесення.

4. Убивчий струмінь

Під час миття автомобіля з шланга (у тому числі з розпилювачем) настійно не рекомендується направляти струмінь на всілякі датчики, які здатні перестати від цього працювати, як тимчасово, так і перманентно. Крім цього, однозначно не варто лити воду на решітку радіатора. В такому випадку є не маленький шанс просто «залити» авто. Можуть пошкодитися осередки радіатора.

5. Стара-добра корозія

Нарешті, не варто забувати про те, що вода здатна прискорити корозійні процеси. В першу чергу це стосується вже неодноразово згаданих відколів фарби і всіляких подряпин. Також, слід простежити за тим, щоб вода після миття НЕ застоялася в якихось затишних місцях.

Джерело novate.ru

Не пропустіть