Названо 4 запахи, які свідчать про несправність автомобіля

Несподівана поява незвичайних запахів у салоні авто має насторожити водія, оскільки це означає, що в машині є несправність.

Про це пише Daily Exspress.

Запах пластику

На несправність в автомобілі може вказувати запах пластику, що горить. Часто це свідчить про несправність електропроводки автомобіля, наприклад про перегрівання проводів або перегорання запобіжників.

Запах горілої гуми

Запах горілої гуми може свідчити проблему з гальмівною системою. Це може статися через різке гальмування під час руху з зупинками або їзди під гору. Гальма також можуть швидше перегріватись, якщо гальмівні колодки зношені.

Запах металу

Якщо у машині виник запах металу, це може означати несправність двигуна. Наприклад, надмірний знос компонентів через низький рівень масла або механічної несправності. Ігнорування цього запаху може призвести до пошкодження двигуна, тому краще негайно звернутися до фахівця.

Запах тухлих яєць

Ймовірно, цей запах спричинений проблемою з каталітичним нейтралізатором у глушнику. Це частина вихлопної системи автомобіля і відіграє важливу роль у зниженні шкідливих викидів, перетворюючи забруднюючі речовини, наприклад сірководень – він і має запах тухлих яєць.

Джерело apostrophe.ua

Не пропустіть