Німецька компанія презентувала авто на сонячних батареях за € 16000 (Фото)

Компанія Sono Motors з Німеччини представила електричний автомобіль SION на сонячних батареях, здатний долати відстань до 30 кілометрів, використовуючи лише енергію сонця, пише expres.ua.

Кращим моментом в цій новині є той факт, що SION, на відміну від Tesla, не розрахований спочатку тільки на багатих покупців, оскільки його вартість складає всього 16000 євро (близько 18600 доларів США). Сонячний автомобіль обладнаний двобічною зарядкою та інтегрованими сонячними панелями, які покривають всі відкриті поверхні авто зовні – двері, дах, капот.

Sono Motors – це німецький стартап, який в минулому році залучив понад 200 000 доларів на розробку доступного автомобіля на сонячних батареях. Використовуючи 300 фотоелектричних панелей, SION може накопичити від Сонця досить енергії, щоб подолати відстань до 30 км, чого може бути досить, наприклад, для поїздок на роботу. Але якщо вам потрібно подорожувати далі, його можна також заряджати, як звичайний електричний автомобіль, використовуючи стандартну розетку. У покупця є можливість придбати в комплекті з автомобілем повноцінний акумулятор або орендувати його щомісяця у виробника.

Sono Motors також оголосила про свою нову систему двобічної зарядки під назвою «goSono» . З її допомогою ви маєте можливість використовувати транспортний засіб в ролі мобільного генератора і сховища енергії для живлення зовнішніх пристроїв. Це означає, що ви можете підключити свій автомобіль до домашньої електромережі. На сьогодні компанія вже отримала понад 1200 попередніх замовлень на її революційний електромобіль на сонячних батареях. Але в Sono Motors сподіваються, що в найближчому майбутньому, після проведення рекламної кампанії, кількість замовлень на SION складе не менше 5000.


Не пропустіть