Як правильно полірувати автомобіль?

Для того, щоб підтримувати лакофарбове покриття автомобіля в належному стані або значно продовжити термін його служби варто вдаватися до послуг полірування. Кращого ефекту можливо досягти при використанні машини для полірування. По конструкції дані пристрої можуть істотно відрізнятися, а на ринку можна відшукати як побутове пристосування, так і професійного рівня. Все залежить від того, придбання з якої цінової категорії ви можете собі дозволити. Звернемося до самого процесу полірування, його слід виробляти послідовно на невеликих ділянках, тому як в процесі висихання властивості засобів для полірування змінюються. Якщо ви працюєте з машинкою для полірування, то стежте за температурою оброблюваної поверхні, краще якщо вона не буде перевищувати сорока градусів за Цельсієм. Якщо покриття перегріється, то можлива поява дефектів, позбутися яких складно.

З цієї причини не можна виробляти полірування кузова автомобіля при прямих сонячних променях, поверхня і так достатньо нагріється. Перед початком робіт необхідно детально вивчити інструкцію прикладену до матеріалу для полірування, так як їх властивості мають ряд відмінностей. Засоби для полірування старих авто містять у складі особливі абразивні речовини для видалення досить глибоких нерівностей. Речовини в поліролях для нових авто значно дрібніше і істотно м’якше. Відповідно, якщо обробити поліроллю для старих покриттів нове, то фарба буде безнадійно зіпсована, або буде істотно порушена її стійкість.

Після обробки поверхні пастами для полірування її необхідно злегка протерти м’якою тканиною, для чого підійде фланель або ж вата, їх необхідно змочити або водою, або особливим розчином, що буде зазначено в рекомендаціях до пасти. Зверніть увагу, що для полірування не потрібна велика кількість пасти, досить додати деяку кількість води, щоб абразив почав розширюватися, приходячи в робочий стані. Варто відзначити, що паста може розширюватися навіть до восьми разів. Ще один важливий момент пов’язаний з деталями чорного кольору, а саме: не варто доводити їх до блиску білим кольором. Необхідно залишити легку матовість поверхні, а потім надати деталі блиск за допомогою полірувальником чорного кольору, і якщо в складі пасти не міститься силікон, то її залишки можна видалити водою.


Не пропустіть