Причини і усунення витоку масла в двигуні

У досвідченого і бувалого водія є дуже корисна звичка, перед тим як сісти в автомобіль ретельно оглянути дорожній асфальт або підлогу під колесами. Адже такий огляд завжди дуже корисний, а водії з досвідом багато чого побачили за час їзди на автомобілях. Але часто деякі водії при вигляді темних плям від машинного масла створюють паніку і починають турбуватися до такої міри, що їдуть прямо в автосервіс. Звичайно, поспішати не потрібно, адже як буває в деяких випадках витік, можливо усунути самостійними силами. Але якщо поради які представлені в статті вам не допоможуть, радимо звернутися до досвідченим фахівцям. Давайте розглянемо найпоширеніші причини витоку масла, а так само розберемося, як це усунути. Отже, часто витік масла може статися через неякісну вентиляції картера.

Деяка частина вихлопних газів прямо потрапляє в картер, які проходять крізь поршневі кільця, це дуже часто відбувається в особливості на зношених двигуна х. Накопичилася газами всередині картера виникає надлишковий тиск, а як всі знають, вентиляційна система спеціально саме призначена для опускання тиску. Ось тому в випадок забруднень у вентиляційній системі виникає моторне масло. Ось чому так важливо, перед тим як займатися усуненням тічки масла розібратися і відновити нормальну роботу вентиляційної системи кратера.

Якщо ж ви помітили що двигун, а точніше, його головна поршнева система сильно зносилися, терміново відремонтуйте дану частину автомобіля. Якщо ви проігноруйте це, то витоку масла з двигуна вам не уникнути. Бувають появи патьоків і з кришки клапана, при такій проблемі слід зняти кришку і ретельно промити, а так само промазати герметиком і повернути назад. Витік масла часто виникає в установленому трамблере, в такому випадку слід провести зняття кришки і важливо запам’ятати розташування бігунка, а далі зняти вже і трамблер. Місця вставки потрібно промазати герметиком і встановити трамблер на місце. В кінець слід додати, необхідно стежити за своїм автомобілем і намагатися не допускати виникнення проблеми, яка вказана в статті. Будьте обережні і пам’ятайте, тлумачний водій завжди обережний і обачний на дорогах.


Не пропустіть