Плюси і мінуси китайських автомобілів

Китайські автомобілі ввозять досить давно, і перші продажі автомобілів з піднебесної здійснилися багато років тому. З появою дешевих авто з Китаю їх продажу постійно і неухильно росли. Автосалони навіть не очікували такого ажіотажу. Справа в тому, що китайські автомобілі наповнені різними корисними опціями і відрізняються більш низькою ціною, ніж автомобілі інших країн. Дешева робоча сила китайців відома практично всьому світу і те, що Китай стане найбагатшою країною у світі, вже відомо практично всім. Але так само багато хто знає, наскільки неякісний підхід буває до виробів у китайців. Якщо згадати телефони з Китаю, які не мають і половину функцій оригіналу, плюс «кульгає» російську мову на кшталт «блакитного зуба» замість відомого Bluetooth, то що вже там говорити про таке поняття, як китайські авто?

Допоможуть майбутньому покупцеві визначитися у виборі залізного коня відгуки про автомобілі на різних форумах. Почнемо з плюсів китайських автомобілів:

Невисока вартість істотно зменшує витрати на придбання автомобіля;
Опції автомобіля (зручність і комфорт допомагають отримувати задоволення як водієві так і пасажирам);
Недорогі запчастини, які можна придбати в спеціалізованих магазинах або купити під замовлення;
Останні автомобілі Китай став робити набагато якісніше попередніх;
Дизайн автомобілів з кожним роком поліпшується в кращу сторону;
Можливість придбати недорогий китайський автомобіль в кредит.

Ось в принципі і все. Можна сказати, що плюсів небагато, але й ця дещиця відіграє велику роль у придбанні автомобіля, незважаючи на деякі негативні відгуки. Тепер переходимо до мінусів і розсудимо, чому не варто купувати китайські авто?

Неякісний пластик в салоні (в нових моделях покращено);
Кредит на китайські автомобілі дається максимум не так на 7 років а на 5;
Часто той факт, що ви їздите на китайському автомобілі вже є мінус;
Якість, саме даний фактор згадується у відгуках про автомобілі з-під неба
Безпека автомобіля з Китаю на порядок менше, ніж у «японців» або «європейців». Приклад – аварії, коли автомобіль буквально перетворюється на консервну банку;
Опції автомобіля часто неякісні і нерідко виходять з ладу, проте даний факт можна виправити в гарантійному сервісі, але не всім це вдається;
Продати китайські автомобілі з пробігом складно, так як більша частина покупців віддає перевагу іншим автомобілям і дуже рідко хто купить старий автомобіль з Китаю.
Проаналізувавши плюси і мінуси, можна сказати, що китайські автовиробники покращують якість своєї продукції і роблять автомобілі краще попередніх, але відгуки читати все ж рекомендуються, щоб вибрати кращий варіант для себе. Подумайте про вибір автомобіля з Китаю ретельно і не забувайте писати відгуки після покупки.


Не пропустіть