Експерти розповіли про способи економії палива влітку

Витрата палива в автомобілі складається з багатьох умов, які включають не тільки технічні характеристики машини, але й особливості водія. Експерти назвали основні способи економії та причини втрат палива влітку.

Одним із способів економії палива в літню пору є контроль тиску в шинах. При підвищенні його на 0,2 бара, можна досягти економії у витраті близько 2-х відсотків. Такий спосіб підійде тільки для тих, хто не планує виїжджати на ґрунтові дороги, віддаючи перевагу асфальту. В іншому випадку дискомфорт перекриє все захоплення від зекономлених літрів.

Експерти не радять використовувати більш низькоактановий бензин, намагаючись досягти економії. Паливо низької якості, яке не відповідає вимогам, викладеним виробником авто, може стати причиною поломки та серйозних вкладень.

Слід звернути увагу на вікна та кондиціонер. Експерти досі сперечаються, що більше впливає на витрати. Відомо лише одне – вікна та працюючий кондиціонер здатні підвищити витрату палива. У спеку краще вибрати щось одне.

Експерти радять звертати увагу на стан повітряного фільтру. Якщо його змінювати рідко, якість повітря, що потрапило в мотор, буде сильно знижуватися, що позначиться на потужності двигуна і спровокує підвищену витрату.

Останнім, але не менш важливим фактором, що впливає на заповітні цифри, є водій. Від його манери залежить якщо не весь успіх економії, то його половина. Різка зміна швидкості, у поєднанні з підвищеним навантаженням на двигун, може збільшити базову витрату відразу на кілька літрів.


Не пропустіть