Які авто не витримали випробовування морозами

В Україні з настанням снігопадів водії часто розчаровуються у власних авто – виявилося, що далеко не кожна модель готова витримати навіть найменші морози.

Про це повідомляє “Сегодня”.

Найважливішою характеристикою у цей період року є так звана геометрична прохідність авто. Автовиробники у технічних даних зазначають одні характеристики, а на практиці – водій отримує зовсім інші.

Тому, щоб весь двигун буквально не залишився на асфальті, більшість автомобілів ще в салоні оснащують захистом картера двигуна – якщо не сталевим, то хоча б пластиковим: у результаті просвіт зменшується на 5 мм.

Експерименти показують, що найменш стійкою до таких погодних умов виявилася Audi A1 Sportback: її паспортний кліренс – 125 мм. Без захисту картера з таким просвітом їздити небезпечно.

Подібна ситуація і з Citroеn DS3 з його заявленим кліренсом в 130 мм: якщо відняти товщину “захисту”, отримуємо ті ж 110 мм.

Третю сходинку у зимовому рейтингу невитривалих авто займає MINI Cooper. Під капотом у нього заявлено 139 мм кліренсу, а в реальності – не більше 120 мм.

Здали позиції і Mercedes CLA і BMW: кліренс на 1 мм більше, ніж у MINI, – 140 мм.

А в седана Infiniti Q70 (та й у Infiniti Q50 теж) заявлений просвіт – 150 мм, але якщо ви залізете під машину з рулеткою, то в найнижчому місці наміряєте всього 135-137 мм.


Не пропустіть