Що робити, якщо вашу машину «заблокували» на парковці

З подібним напевно стикався кожен автовласник: повертаєшся до машини, а вона заблокована іншим автомобілем.
Експерти пропонують кілька виходів з цієї ситуації. По-перше, слід перевірити, чи не залишив водій записки з номером свого телефону. Не виключено, що у нього просто не було можливості припаркувати автомобіль в іншому місці. При її відсутності варто спробувати залучити його увагу, пише aif.ua.

Деякі сигналізації мають спеціальний датчик для виклику власника машини, за яким потрібно постукати. Зазвичай він закріплюється в кутку лобового скла. Якщо ж і це не допомогло, потрібно з достатньою силою нанести удар ногою по колесу. Спрацює сигналізація, і власник машини, найімовірніше, з’явиться.

В якості альтернативного варіанту можна просто зателефонувати в поліцію і повідомити про блокування виїзду. Поліцейські або самі настійно порекомендують власникові прибрати машину, або надішлють евакуатор.

Не зовсім законним способом розчистити проїзд буде відтягуванням перешкоди в сторону за допомогою друзів на позашляховику. Правда, в цьому випадку автомобіль можна пошкодити, що загрожує претензіями з боку його власника.


Не пропустіть