Експерти розповіли, якої шкоди автомобілю завдає сніг

Експерти розповіли, якої шкоди сніг може заподіяти машині, і як запобігти ряду проблем. Часто буває, що частинки падають на блок управління склопідйомниками.

Стандартна проводка всіх транспортних засобів спроектована з метою мінімізації ймовірності попадання на контакти води. Якщо відкрити водійські двері, іноді в салоні виявляється сніг, але він не представляє ніякої небезпеки, поки не розтане. Пара сніжинок не завдасть шкоди, набагато більше проблем з’явиться, коли автомобіліст залишить скло дверей на мийці відкритим.

У той же час необхідно брати до уваги той факт, що сніг потрапляє з взуття водія або ж пасажирів, опиняючись на підлозі. Це також не страшно, оскільки в даних місцях не розташовані ніякі роз’єми.

В цілому, підвищена вогкість в салоні шкодить збереження автомобіля, і не сприяє забезпеченню нормального мікроклімату. Мокре килимове покриття машини провокує корозію днища, нерідко потіють скла, а це позначається на оглядовості дороги і знижує безпеку руху. Килимки згодом створять неприємний запах.

Щоб боротися з вогкістю, необхідно струсити сніг з даху отвору дверей і постукати ногами. Ще краще мати щітку для чистки автомобіля. У салоні повинні знаходитися додаткові килимки.


Не пропустіть