Представлено перший броньований Range Rover Sport нового покоління (Відео)

Майстерня Armormax перетворила позашляховик Range Rover Sport на броньований автомобіль. Процес показали на YouTube-каналі.

Перший прототип куленепробивного позашляховика третього покоління заброньовано за класом B4, проте згодом з’явиться більш захищений варіант із класом B6. Автомобілі пропонують клієнтами з Південної Америки та Африки з «несприятливою криміногенною ситуацією».

Броньована версія практично не відрізняється від звичайної моделі: броня видно тільки, якщо уважно розглядати основу скла. Позашляховик зберіг пневмопідвіску, панорамний люк, звичні електросклопідйомники та низькопрофільні колеса.

Клас B4 забезпечить захист від пострілів із револьвера або пістолета Magnum. Більш захищена версія B6 має витримувати обстріл з автомата Калашнікова та кулеметів. Для цього доведеться відмовитися від деяких опцій, посилити підвіску та колеса, а також встановити бронекапсулу. Швидше за все, таку версію буде створено на базі варіанта із двигуном V8, оскільки маса автомобіля значно збільшиться.


Не пропустіть