Названі найкращі кросовери та позашляховики на ринку: топ-10 моделей

Кросовери та позашляховики зараз на піку популярності, і вони не збираються здавати свої позиції у 2024 році. Експерти видання AutoCar назвали найкращі моделі сегменту SUV 2024 року в найрізноманітніших категоріях.

Так, найкращою моделлю з погляду комфортної їзди редакція AutoCar визнала Citroen C5 Aircross. До переваг цього кросовера віднесено високий рівень комфорту для своєї ціни та просторий салон для свого класу. Модель також отримала схвальні відгуки за досить м’яку підвіску, яка поглинає багато нерівностей на дорозі та гнучкий вибір силових установок. Водночас розчарувати Citroen C5 Aircross може своїми системами допомоги водію, які далекі від досконалості.

Найкращим автомобілем серед кросоверів та позашляховиків за ціною став Dacia Duster, відомий українцям під маркою Renault. Це просторий за свої гроші позашляховик із широкою моторною гамою та високою паливною ефективністю. Однак він позбавлений низки доробок, властивих більшим позашляховикам.

Звання найкращого електричного кросовера дісталося Fisker Ocean, який високо оцінили за практичність, стильний зовнішній вигляд та оригінальний інтер’єр. Він оснащується нікель-марганцево-кобальтовою акумуляторною батареєю ємністю 113 кВт*год, яка забезпечує йому запас ходу понад 700 км за циклом WLTP.

Найпривабливіший дизайн серед нових кросоверів та позашляховиків має Kia EV9, до переваг якого також відносять просторий салон, високу потужність та вражаючий запас ходу.

Найкращі позашляхові можливості забезпечує Land Rover Defender, який чудово почувається як на асфальті, так і на бездоріжжі.

Porsche Macan краще за інших кросоверів здатний вразити водія ідеальним поєднанням швидкості, простору, динаміки та кращої у своєму класі керованості.

Найкращим універсальним позашляховиком для повсякденної експлуатації назвали Skoda Karoq.


Не пропустіть