Представлений новий Volkswagen Golf GTI (Фото)

Volkswagen на щорічному фестивалі VAG покаже концептуальний гібрид Golf GTI з системою повного приводу. Його розробкою займалися молоді інженери і під капот хот-хетча вони встановили 410-сильний мотор.

Уже представлений гібридний 410-сильний Volkswagen Golf GTI отримав турбований ДВЗ і 48-вольтний 12 кіловатний (16,3 к.с.) електричний двигун, який обертає задні колеса.

Бензиновий мотор працює виключно з передньою віссю. Незважаючи, на парну роботу моторів, бензиновий двигун і електромотор можуть працювати окремо, тим самим Golf GTI може працювати як електрокар або як класичний автомобіль.

У салоні концепту відсутні задні крісла і замість них розташована дуже потужна аудіосистема, також інженери при створенні гібридного Golf GTI, вирішили зупиниться на синьо-блакитному забарвленню кузова, аналогічні кольори присутні і в салоні концептуального хетчбека.

Крім просунутих інженерних рішень, в Golf GTI встановлено водійське крісло з функцією масажу і безліччю регулювань, і варто зазначити, що кріслом можна управляти зі смартфона.


Не пропустіть