АвтоBA3 готує до випуску новий позашляховик

Російська компанія АвтоВАЗ планує представити свій новий позашляховик восени 2018, пише news.infocar.ua. Машина буде пропонуватися в п’яти- і трьохдверному виконанні. За попередніми даними, за габаритами машина значно перевершить Lada 4×4. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Крім цього, АвтоВАЗ продовжить удосконалювати Lada 4×4 поточного покоління. Цього року компанія планує провести фейсліфтінг моделі і вдосконалити її підвіску. Раніше повідомлялося, що зовні автомобіль зміниться незначно, наприклад, отримає таку ж решітку радіатора, як у версії Urban, з новим логотипом бренду. Модель отримає газонаповнені амортизатори, буде замінений поворотний кулак передньої підвіски. При виробництві кузова позашляховика тепер використовуватиметься цинкова стрічка, що захищає стики стійок з дахом від корозії.

Пізніше автомобіль може отримати новий мотор підвищеної потужності. Також модель отримає модернізовану коробку передач і новий підрамник з рейковим рульовим управлінням замість рульової трапеції.


Не пропустіть