Омелян назвав три міста, де зникнуть маршрутки

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що в 2019 році Кабмін почне прибирати маршрутні таксі по всій Україні. Уряд планує цілеспрямовано знищити маршрутки у всіх великих містах країни. Цей тип транспорту повинні замінити великі автобуси та інший громадський транспорт.

«Альтернативи великим автобусам у великих містах немає. Маршрутки повинні зникнути в Києві, Дніпропетровську та Харкові… Вони не мають права на життя», — заявив Володимир Омелян.

Міністр нагадав, що з 1 січня в Україні припинив дію мораторій на перевірки транспортних підприємств. З нового року чиновники оцінюють не тільки автомобілі, але також автобази і водіїв. Виявивши порушення, контролююче відомство зможе закривати компанії.

Тим часом, у Львові на маршрутки виділили 17,8 мільйона гривень. Всі кошти направлені з Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури в якості внесків у статутний капітал ЛК АТП №1. Таке розпорядження 10 квітня 2019 року підписав мер Львова Андрій Садовий.

З 1 травня на українських водіїв чекає цілий ряд нововведень щодо техогляду автомобіля. Ці зміни допоможуть позбутися від фальсифікації протоколів на СТО.

Джерело today.ua

Не пропустіть