В автоцивілку внесуть зміни: для водіїв затвердили нові правила

Водіям потрібно ознайомитися з нововведеннями

В даний моменет за законом України транспортні засоби, які їздять по дорогах загального користування, повинні проходити процедуру обов’язкового страхування.

Для всіх наземних транспортів поліс ОСАЦВ один, він затверджений Нацкомфінпослуг. В останній раз його оновлювали за розпорядженням №4498 в 2017 році. Тепер відомство за поданням Моторного страхового бюро України знову збирається зробити зміни.

Наказ № 1514 від 8.08.2019 року “Про внесення змін до розпорядження Нацкомфінпослуг від 14.12.2017 № 4498” вже запостили на сайті відомства.

У наступних документів з’являться нові зразки:

– зразок та технічний опис поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
– зразок візуальної форми та технічний опис поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що підтверджує висновок внутрішнього електронного договору;
– зразок і технічний опис спеціального знака, що видається страхувальнику при укладенні договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Розпорядження набере чинності 21 вересня 2019 року, а старі бланки ОСАЦВ можна використовувати до 1 березня 2020 року.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть