В Україні з’являться п’ять бюджетних новинок (Фото)

На українському ринку з’явиться п’ять нових моделей китайського автовиробника FAW до кінця цього року. Серед новинок буде як легковий автомобіль, так і кросовер, а також комерційна техніка.

Найцікавішим з них буде кросовер компакт-класу FAW X40. Автомобіль також буде імпортуватися з бензиновим 1,6-літровим 109-сильним двигуном і механічною трансмісією.

З легкових машин з’явиться компактний седан FAW B30. Поставлятиметься з бензиновим 1,6 літровим бензиновим двигуном потужністю 109 к.с. з 6-ти ступінчастим японським «автоматом» AISIN.

З’явиться і комерційний автомобіль вантажопідйомністю до 1,5 тонн FAW Tiger VR. Він буде комплектуватися 2,3-літровим дизельним двигуном Weichai потужністю 110 к.с., з посиленою рамою і ходовою частиною, АБС і ГУР.

Більш тяговитим буде FAW Tiger V – вантажний автомобіль вантажопідйомністю 4,7 тонн, дизельним двигуном Cummins об’ємом 3,8 л. потужністю 139 к.с. і Транміссія ZF. Автомобіль також буде поставлятися з посиленою рамою і ходовою частиною, АБС і ГУР.

Великими представниками лінійки стануть FAW J6P 6х4 і FAW J6P 8х4 – дві модифікації великотоннажних самоскидів з відповідною колісною формулою (6х4 і 8х4), потужністю двигуна 375 к.с. і 390 к.с. і вантажопідйомністю 19 і 23,6 тонн відповідно.

Представництво бренду в Україні відзначає, що всі вони повинні з’явитися вже до кінця цього року. Машини вважаються цілком надійними, адже китайці вже давно використовують комплектуючі відомих світових виробників.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть