ЗАЗ готується до випуску нового народного автомобіля

ЗАЗ припинив серійне виробництво легкових автомобілів в 2017 році. Однак, з огляду на те, що до нього проявили інтерес іноземні автовиробники, не виключена поява нового українського народного автомобіля. У Мережі показали, як може виглядати новий ЗАЗ Lanos.

Перед нами автомобіль з сучасним дизайном, який схожий на дизайн деяких нових моделей найбільших автовиробників. У нього світлодіодні фари і великі колеса. Попереду ми помітили шильдик ЗАЗ, а ось назви на ньому немає ніякого. Проте, можна припустити, що це новий Lanos, передає today.ua.

Яким мотором може оснащуватися новий Ланос? Думаємо, що це можуть бути невеликі агрегати від Renault, адже не дарма ж французи проявляють інтерес до запорізького автозаводу.

Поки ЗАЗ офіційно нічого не говорив про свої плани з відновлення серійного виробництва легкових автомобілів. Однак, з кінця 2019 року в Запоріжжі в рамках аудиту, який проводила компанія Renault, проводився тестовий випуск чотирьох моделей Lada. Чим закінчився аудит – поки не відомо.


Не пропустіть