Нове покоління Cadillac Escalade користується великим попитом (Фото)

Корпорація General Motors представила Cadillac Escalade 2021 року в лютому, продемонструвавши абсолютно нове п’яте покоління з легендарною розкішною табличкою.

Зараз, за ​​словами президента GM North America і колишнього керівника Cadillac Стіва Карлайла, новий Escalade 2021 року викликає великий інтерес, вже оформлено понад 6 тис. замовлень на даний транспортний засіб.

Найближчим часом Escalade 2021 року надійде у виробництво. Онлайн-конфігуратор був запущений минулого місяця.

Високий інтерес з боку клієнтів цілком виправданий, враховуючи безліч пропонованих нових функцій, обладнання та технологій. На додаток до зовсім нового дизайну екстер’єру та інтер’єру, Escalade 2021 року в початковій комплектації оснащується 22-дюймовими колесами, вертикальними задніми ліхтарями, що віддають данину поваги попереднім поколінням моделі. Пропонуються як машина стандартної довжини, так і Escalade ESV.

Покупці можуть вибирати з трьох варіантів виконання, включаючи базову варіацію Luxury, за якою слідують Premium Luxury і Sport. Оздоблення салону відрізняється унікальними деталями. Модифікації Luxury і Premium Luxury мають яскраву обробку Galvano, а Sport – чорну. Додаткові елементи пропонує пакет Platinum, який доступний в якості опції для комплектацій Premium Luxury і Sport.

В салоні машини був встановлений новий 38-дюймовий вигнутий OLED-дисплей, який простягається через приладову панель, щоб охопити не тільки основні інформаційно-розважальні функції, але також інформаційний центр для водія і групу цифрових датчиків.

Еscalade 2021 року також ще оснастили Super Cruise, напівавтономною системою допомоги водієві, яка дозволяє іноді прибирати руки з рульового колеса під час тривалих поїздок по шосе.

Машина була побудована на базі платформи GM T1. Моторна лінійка транспортного засобу складається з бензинового двигуна об’ємом 6,2 літра і дизельної силової установки, об’єм якої становить 3 літри.


Не пропустіть