В Італії продають 42-річний Москвич без пробігу за ціною нової Toyota Corolla (Фото)

Свого часу радянський автопром випускав величезну кількість транспортних засобів. Так, число моделей було невеликим, але обсяги виробництва вражали. Частина продукції відправлялася на експорт. Попитом на західному ринку користувалися Жигулі, Волги і Москвичі через низькі цін, пише autocentre.ua.

Один з примірників універсалу Москвич-2137 виставили на продаж в одній з провінцій Італії. Автомобіль був ввезений в країну в 1978 році і з того часу практично не експлуатувався, про що свідчить пробіг в 78 км. Як наслідок, машина знаходиться в ідеальному, практично заводському стані. До того ж авто ні разу не ставили на облік – це при тому, що транспортний засіб встиг змінити чотирьох власників!

За словами нинішнього власника, експортний Москвич повністю на ходу, але невеликі вкладення все ж доведеться зробити. Зокрема, потрібна заміна гальмівної системи і бензонасоса. Також на кузові присутні кілька вогнищ корозії, які потрібно усунути. Ще одним мінусом є те, що у продавця немає документом на автомобіль. Незважаючи на всі нюанси. власник має намір отримати за цей транспортний засіб 16 500 доларів. Для порівняння, за таку ціну можна придбати новеньку Toyota Corolla.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть