Компанія Ford почала випробування нового Ford Mustang (Фото)

Хоча Ford знімає одну за одною моделі з американського ринку, назви деяких моделей будуть жити вічно. Назва Mustang вже використовується для електричного позашляховика, але бренд повертає ще одного спадкоємця свого легендарного маслкара. На шпигунських фотографіях вперше з’явився Mustang нового покоління.

Поточний Ford Mustang шостого покоління існує вже кілька років. Він був представлений світу в кінці 2013 року і пройшов рестайлінг в 2017 році. Зараз в розробці знаходиться один новий Mustang, випробування якого, схоже, вже почалися. Варто відзначити, що екземпляр дуже схожий на поточну модель, але це все тому що ми маємо справу з тестовим мулом. Ford використовує базу нинішнього покоління (S550) Mustang для тестування технологій свого наступника.

Частково замаскований прототип, схоже, є сумішшю різних версій Mustang. Тут можна побачити не тільки деталі Mustang Mach 1, наприклад, бічні обвіси, а й версій GT і звичайних варіантів з Ecoboost. Однак передня панель не від Mach 1, а ззаду немає крила. У задній частині можна розглянути абсолютно нові гальма, хоча напис на склі з боку водія «немає гальм» виглядає трохи дивно.

За попередньою інформацією, це випробувальний мул тестує трансмісію, особливо повний привід. На доказ заднє колесо демонструє установку з двома супортами, яку не можна знайти на «звичайних» Mustang. Нерівний джгут проводів, що йде в арку заднього колеса, легко побачити, але менш помітний ще один набір проводів, що йдуть в передню частину.

Цілком ймовірно, що Ford поставить Mustang наступного покоління з восьмициліндровим двигуном, що є подальшим розвитком двигуна 5.0 «Coyote» V8, який використовується в нинішньому Mustang GT. Пропозиція, безсумнівно, буде доповнено чотирма і шістьма циліндрами, а також, ймовірно, буде включати один або кілька електрифікованих варіантів.


Не пропустіть