Bosch, Shell і Volkswagen об’єднують зусилля для створення інноваційного палива

Blue Gasolin – таку назву отримає інноваційне поновлюване паливо, в створенні якого беруть участь такі великі виробники як Shell, Volkswagen і Bosch. Три компанії об’єднали зусилля для виробництва і розповсюдження низьковуглецевого бензину, відповідного до прийнятого в Європі стандарту EN 228/E10.

Інноваційне паливо Blue Gasolin, в розробці і виробництві якого беруть участь Shell, Volkswagen і Bosch, в плані поведінки при кипінні і стабільності при зберіганні перевершило всі очікування розробників. Присадки, що входять до його складу, допомагають силовим агрегатам стати більш екологічними і захищають від іржі.

Великим плюсом поновлюваного палива називають і те, що його можна використовувати в автомобілях до схваленого бензином Super 95 E10, в тому числі для пристроїв гібридних моделей. Першою країною, де ще в поточному році на АЗС вільно можна буде заправлятися паливом Blue Gasolin, стане Німеччина. Це найперший і важливий крок трьох компаній, що вживаються для активного впровадження нового низьковуглецевого бензину.

У компанії Shell зазначають, що завдяки інноваційному палива бензинові ДВЗ стануть чистішими, тобто, не настільки шкідливими для екології, як зараз. Фахівці Volkswagen покладають на новинку великі надії, адже вона допоможе не тільки зменшити викиди вуглецю в атмосферу, але ще і підходить для підключаємих гібридів, що теж є важливим фактором для її подальшого виробництва і розповсюдження.


Не пропустіть