Nissan може випустити «заряджені» пікап і позашляховик Nismo (Фото)

Лінійка моделей Nismo в Америці може поповнитися двома новинками.

Nismo, суббренд Nissan, що займається тюнінгом і автоспортом, мабуть, вивчає можливість поставки нових продуктів в США, особливо для сегментів пікапів і кросоверів. Генеральний директор підрозділу Такао Катагірі визнав, що розширення модельного ряду Nismo в даний час зосереджено на її внутрішньому ринку в Японії. Але він також додав, що компанія «веде багато дискусій» про те, щоб пропонувати більше продуктів Nismo для ринку США, щоб задовольнити американських покупців автомобілями.

«Коли ми дивимося на ринок США і на те, що там роблять наші конкуренти, я думаю, що у Nismo є можливість рухатися вперед в сегментах кросоверів і пікапів», – сказав Катагірі в інтерв’ю під час дебюту Nissan Note Aura Nismo.

В даний час єдиними пропозиціями Nismo в США є Nissan GT-R Nismo і 370Z Nismo. Останній, звичайно, розпроданий на даний момент після появи нового Nissan Z, який неминуче породить похідну від Nismo. Nissan також раніше пропонував Juke Nismo і Sentra Nismo.

Не виключено, що найближчим часом в США з’явиться Frontier а також Rogue і Kicks в «заряджених” версіях. Крім того може дебютувати Armada Nismo, як варіант американської версії оновленого Nissan Patrol Nismo.


Не пропустіть