Ford відкликає більше 120 000 позашляховиків Ford Explorer

Відгукується більше 126 000 моделей Ford Explorer через компоненти підвіски, які можуть зламатися.

Компанія Ford анонсувала відгук позашляховиків Explorer 2011-2013 років випуску, які раніше вже брали участь в відкличній кампанії, оголошеній в липні 2019 року. Порушені автомобілі могли отримати задній кулак, який містить шарнір поперечної осі з важелем, вироблений ZF, який може заїдати, що призводить до поломки підвісної частини тяг задньої підвіски. Якщо задня тяга зламається, це значно погіршить керованість, збільшивши ризик ДТП. Польові дані Ford показують, що задній важіль особливо вразливий в регіонах, де взимку часто використовується дорожня сіль.

Відгук торкнувся 39 747 автомобілів 2011 модельного року, 41 572 автомобілі 2012 модельного року і 44 714 проданих автомобілів 2013 модельного року. Збірка цих машин здійснювалася в період з 17 травня 2010 по 3 вересня 2012 року. Важливо відзначити, що відкликання стосується виключно моделі Explorer, які були зареєстровані або продані новими в Коннектикуті, Делавері, Іллінойсі, Індіані, Айові, Кентуккі, Мен, Меріленд, Массачусетс, Мічигані, Міннесоті, Міссурі, Нью-Гемпширі, Нью-Джерсі, Нью -Йорку, Огайо, Пенсільванії, Род-Айленді, Вермонті, Вірджинії, Західної Вірджинії, Вісконсині і окрузі Колумбія.

Власники порушених транспортних засобів будуть повідомлені поштою з 1 листопада 2021 року і отримають вказівку доставити свій автомобіль до місцевого дилерський центр Ford або Lincoln. Технічні фахівці оглянуть підвіску і, якщо вони визначать, що замінений компонент з попереднього відкликання, присутній, замінять його і інші компоненти, якщо це необхідно, безкоштовно.


Не пропустіть