ЛуАЗ-969М модернізували для служби у теробороні (Фото)
![](https://mmr.net.ua/catalog/uploads/2022/07/img-20220630-200340-0142-edit-648821359851516-871x572-c-default.jpg)
Сьогодні українські захисники для виконання своїх бойових завдань використовую різні позашляховики. Втішно, що роль автомобілів-солдатів виконують і машини вітчизняного виробництва. І тому приклад – цей ЛуАЗ-969М «Волинь». Представлений екземпляр був перероблений в армійський джип і знайшов лагідне ім’я «Хоробрик».
Машина отримала жорсткий дах, а поверх нього ще й потужний багажник. Для зручності доступу до останнього з лівого боку встановлені спеціальні драбинки. На багажнику, очевидно, складена маскувальна сітка типу «кікімора». Фари головного світла також закриті стандартними світломаскувальними насадками.
![](https://mmr.net.ua/catalog/uploads/2022/07/img-20220630-200340-0252-edit-648857112271302-768x534-1.jpg)
Луцький джип оснастили потужнішим, скошеним по краях переднім бампером, трубчастими підніжками-порогами та збільшеними зовнішніми дзеркалами. Для комфортної їзди в спеку підйомні задні двері в надбудові були демонтовані.
І ще одна цікава деталь корми – на запасному колесі зображено емблему роти «УВО», яка входить до складу 112-ї окремої бригади тероборони Києва.
![](https://mmr.net.ua/catalog/uploads/2022/07/img-20220630-200340-0302-edit-648899091832754-768x511-1.jpg)